Sponsoractie Horen & Zien

Sponsoractie Horen & Zien

Omdat veel van onze leden het waarschijnlijk niet weten willen we deze actie van Horen & Zien Winterswijk nog eens onder de aandacht brengen! Horen & Zien heeft namelijk een sponsorplan waarmee leden van Vossveld de clubkas op een leuke manier kunnen spekken.

De spelregels
Als je bij het ophalen van je nieuwe bril of lenzen aangeeft welke vereniging je wilt sponsoren dan zorgt Horen & Zien Winterswijk ervoor dat er 5% van het aankoopbedrag op de rekening van de clubkas wordt gestort.

De voorwaarden
– De sponsoring is alleen van toepassing op artikelen die voor de ogen bestemd zijn
– De rekening moet voldaan zijn
– De orginele nota moet overlegd worden (geen kopie)
– Elke bon komt maar 1 maal in aanmerking voor het sponsorplan
– U ontvangt de bon direkt afgetekend retour
– De nota mag niet ouder dan 1 jaar zijn

Op deze manier hoopt Horen & Zien verenigingen in Winterswijk en omgeving in staat te stellen de clubkas op een leuke manier te spekken.

Horen en zien actie