Update: Rookworstenactie 2018

Rookworstenactie 2018

De laatste week en dan zijn de laatste rookworsten gevacumeerd en bezorgd. Momenteel zitten we op bijna 1500 verkochte pakketten en dan te bedenken dat er nog wat lijsten binnen moeten komen en we nog onze marktverkoop hebben a.s. zaterdag. We kunnen niet anders zeggen, dan dat we tevreden zijn.

Wat onze marktverkoop betreft, staan wij zaterdag 24 november v.a. 9.00 uur met een kraam op de markt om de laatste rookworsten te verkopen. Helaas weten we nog niet welke plek we aangewezen krijgen, maar dat we er staan is wel zeker.

Heb je 5 pakketten en minder verkocht, dan wordt jou bestelling naar de kantine gebracht en liggen ze daar in de koeling. Uiterlijk woensdagavond zullen alle pakketten daar worden bezorgd. Dus kom je na woensdag op de training of in het weekend voor de wedstrijd vraag er dan naar in de kantine. Want dan zal jou bestelling daar zeker bij moeten zitten.

Groeten,

Het rookworstencomité